Poloha a dosažitelnost

Penzion je osazen ve stráni s jedinečným a neopakovatelným výhledem na krkonošké panorama.V zimním období je nutno transportu osob na sněžném skůtru.

  Vybavení a služby

Penzion je postaven v klasickém stylu horských roubených chalup. Je osazen ve stráni s jedinečným a neopakovatelným výhledem na krkonošké panorama. Penzion U piráta se svou praktickou polohou přímo u běžeckých tratí nabízí nejen ubytování, ale i skvělou restauraci s celodenní výtečnou kuchyní a porce, které svět neviděl. Každý apartmán je vybaven stylovým nábytkem z masivu . Podlahy i stropy jsou vyrobeny z kvalitního severského modřínu. Koupelny jsou vybaveny moderním zařízením, obklady a dlažba v provedení imitace dřeva. V každém apartmánu je kvalitní Televizor. Samozřejmostí je FREE WIFI. Všechna apartmá jsou vytápěna unikátním systémem vytápění z centrálních kamen, který se používal na hradech a zámcích do 19.století. Nabízíme příjemně strávené chvíle, víkendy a dovolenou v tichu krásné přírody po celý rok.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Milovníci sportu si přijdou na své po celý rok. V letních měsících je zde možnost pěší turistiky a vycházek do okolí i do centra Špindlerova Mlýna. Přímo pod chatou vede cyklotrasa z Horních Míseček do Špindlerova Mlýna. Zimní měsíce vás přivítají množstvím kvalitního sněhu jak pro sjezdové lyžování, tak i pro běžky. Cca 200m od chaty se nachází sjezdovka Bumbálka o délce 500m. Možnost lyžování na sjezdovkách Labská, Herlikovice, Medvědín. Cyklotrasa vedle chalupy se v zimních měsících promění v běžeckou stopu, která je pravidelně upravována. Běžecké trasy jsou zde jak pro úplné začátečníky, tak i pro „otrlé „ běžkaře, kteří si zde přijdou na své na těch nejdelších a nejnáročnějších trasách nejen do Špindlerova Mlýna a okolí, ale i na hřebeny hor.

Zpět


TOPlist
  Penzion U Piráta Špindlerův Mlýn, Labská
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion U Piráta
Ceník ubytování a stravování