PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion U Piráta

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází na lesní cestě mezi obcemi Benecko a Špindlerův Mlýn, s jedinečným a neopakovatelným výhledem na Krkonošké panorama. V zimním období je potřebný transport osob na sněžném skůtru z obce Benecko, kde je nutno zanechat automobil na odstavném parkovišti. Doporučujeme zanechat automobil u penzionu "Na začátku", kde je sice zpoplatněné, ale udržované a hlídané parkování přímo u zastávky skůtru. Transport po dohodě zajistíme. V letních měsících je možný příjezd a parkování přímo u našeho penzionu.
Vybavení a služby
Penzion je postaven v klasickém stylu horských roubených chalup. Je osazen ve stráni s jedinečným a neopakovatelným výhledem na krkonošké panorama. Penzion U piráta se svou praktickou polohou přímo u běžeckých tratí nabízí nejen ubytování, ale i skvělou restauraci s celodenní výtečnou kuchyní a s porcemi, které "svět neviděl". Apartmány jsou o dvou velikostí: A2: 6+2 přistýlky, A3: 6+1 přistýlka. Každý apartmán je vybaven vlastním WC, koupelnou a stylovým nábytkem z masivu . Podlahy i stropy jsou z kvalitního severského modřínu. Koupelny jsou vybaveny moderním zařízením, obklady a dlažba v provedení imitace dřeva. V každém apartmánu je televizor. Samozřejmostí je FREE WIFI. Všechna apartmá jsou vytápěna unikátním systémem vytápění z centrálních kamen, který se používal na hradech a zámcích do 19.století. Nabízíme příjemně strávené chvíle, víkendy a dovolenou v tichu krásné přírody po celý rok.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Milovníci sportu si přijdou na své po celý rok. V letních měsících je zde možnost pěší turistiky, cyklistiky a vycházek do okolí i do centra Špindlerova Mlýna. Přímo pod chatou vede cyklotrasa na Horní Mísečky i do Špindlerova Mlýna. Zimní měsíce Vás přivítají množstvím kvalitního sněhu, jak pro sjezdové lyžování, tak i pro běžky. V blízkém okolí chaty, se nachází sjezdovka Bumbálka o délce 500m. Další možnost lyžování je na sjezdovkách Labská, Herlikovice a Medvědín. Cyklotrasa vedle chalupy se v zimních měsících promění v běžeckou stopu, která je pravidelně upravována. Běžecké trasy jsou zde jak pro úplné začátečníky, tak i pro „otrlé „ běžkaře, kteří si zde přijdou na své na těch nejdelších a nejnáročnějších trasách nejen do Špindlerova Mlýna a okolí, ale i na hřebeny hor.